O Nas

Idea Invest to niezależna agencja badań i analiz rynku specjalizująca się w przeprowadzaniu działań na rzecz dużych podmiotów gospodarczych.

Świadczymy pełny zakres usług analiz rynkowych i badań marketingowych dla polskich firm szukających innych niż tradycyjne form finansowania swojej działalności. Naszym głównym zadaniem jest analiza potrzeb ewentualnych inwestorów, którym w przyszłości nasi klienci mogliby zaproponować dogodne warunki współpracy.

Wspieramy spółki w procesach strategiczno-marketingowych dostarczając wartościowych rekomendacji biznesowych. Nasze działania pozwalają spółkom utrzymywać trwałe relacje z inwestorami oraz zrozumieć obecny rynek i inwestorów w zmiennym otoczeniu konkurencyjnym.

Nasz zespół składa się z osób, które zdobywały swoje doświadczenie w firmach z branży finansowej i doradczej. Nasi klienci oczekują od nas wysokiej jakości usług, powierzając nam swoje dobre imię i przyszłe możliwości rozwoju.

Znając obecne realia rynkowe postanowiliśmy się specjalizować w wąskiej palecie usług dla ograniczonej liczby sektorów. Pozwala nam to na ciągłe podnoszenie jakości naszych działań.

Doświadczenie naszych pracowników pozwoliło nam na wspólne wypracowanie wysokich standardów realizacyjnych i etycznych. Istotnym czynnikiem współpracy jest dla nas płynna komunikacja – reagujemy szybko i jesteśmy elastyczni, a odpowiednio dobrana struktura organizacyjna sprawia, iż nasi klienci są zawsze w kontakcie z decyzyjnymi i doświadczonymi pracownikami.